تزیین اتاق کودک با استیکرهای رویایی

اتاق کودک خود را با برچسب های استیکر رویایی کنید

در این بخش از اتاق کودک در سایت دکوراسیونی با ما همراه باشید تا تزیین اتاق کودک با استیکرهای رویایی را مشاهده کنید.

 

تزیین اتاق کودک با استیکر,اتاق کودک,دکوراسیونی

 

اتاق کودک را با استیکر تزیین نمایید. استیکرها، برچسب هایی هستند که با کمترین هزینه می توان آن ها را با رنگ مبلمان، پرده، فرش یا حتی چند شمع کوچک ست کرد.

استیکرها، برچسب هایی هستند که با کمترین هزینه می توان آن ها را با رنگ مبلمان، پرده، فرش یا حتی چند شمع کوچک ست کرد.روحیه ظریف دخترها در بازی با عروسک های مختلف و در نظر گرفتن خود به عنوان یک شاهزاده مشخص می شود. در انتخاب اتاق خواب کودکان، توجه به علاقه آن ها تاثیر زیادی در شکل گیری شخصیت و داشتن روحیه شادشان دارد. امروزه این کار با روش های مختلف، مبلمان و وسایل جدید به راحتی امکان پذیر است. کافیست فقط تصویرسازی کنید و از رنگ مورد علاقه کودک و وسایل مختلف کمک بگیرید. یکی از آسان ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها، استفاده از برچسب های موجود در بازار است.استفاده از تخت خواب های متفاوت طرح و دکوراسیون شما را تکمیل می کند.سعی کنید حتما فضایی را به بازی های کودکانه او اختصاص دهید. کودکان از جاهای دنج و رفتن در حال وهوای کودکانه خوششان می آید.

هنگام انتخاب استیکر به موارد زیر توجه کنید:


1- نوع خوب این برچسب ها قابل شستشو یا دستمال کشیدن هستند.
2- با کندن برچسب ها، رنگ دیوار به دلیل نازک بودن جنس آن ها کنده نمی شود.
3- این برچسب ها برای پوشاندن سطوح آسیب دیده مانند ترک دیوار، ترک کاشی آشپزخانه قابل استفاده بوده و همچنین میتواند جایگزین مناسبی برای کاغذ دیواری شود.
4- استیکرها دارای تنوع و در طرح ها و رنگ های مختلف بوده و حتی قسمتی از برچسب ها براق و اکلیلی هستند.
5- گلها با ساقه بلند، برچسب های کارتونی با چیدمان متفاوت، برچسب مخصوص اتاق کودکان و نوجوانان، پذیرایی، حمام ، شیشه و آشپزخانه و ... بر روی تمام سطوح قابلیت اجرائی دارند.
6- در مقابل رطوبت مقاوم هستند و به همین دلیل بر روی کاشی حمام قابل استفاده و جلوه ای زیبا می بخشند.

تزیین اتاق کودک با استیکرهای رویایی

جمع آوری : دکوراسیون منزل

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟