تغییرات دکوراسیون اتاق نشیمن برای فصل بهار

اتاق نشیمن شاد و گرم برای فصل بهار

در دکوراسیون فصل ها در سایت دکوراسیونی تغییرات دکوراسیون اتاق نشیمن برای فصل بهار را میخوانید امیدواریم مورد استفاده و پسند شما قرار گیرد

روزهای بلند و طولانی، از خصوصیات فصل بهار هستند پس به نور آفتاب اجازه دهید درون خانه شما را روشن کند. پرده های سبک و با رنگ روشن انتخاب کنید و آنها را ببندید تا نور آفتاب به داخل فضای خانه و منزل شما بتابد.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن,دکوراسیونی

 

دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن را بهاری تزیین کنید

قبل از تغییر دکوراسیون : بی احساس نسبت به بهار

تا کنون این اتاق نشیمن پر از رنگهای خنثی شده بود، اما حالا آمدن فصل جدید و سال جدید بهانه ای است برای این که اتاق چشم اندازی تازه پیدا کند. با وجود زیبایی مبلها ، همه این فضاها نیاز به رنگ جدید ، طرح هایی از خودتان و روشنایی زیادی دارند تا آن را برای خوشامد گویی به بهار آماده سازد.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

تزیین دکوراسیون اتاق پذیرایی

بعد از تغییر دکوراسیون : رنگ و روح تازه

ترکیب رنگی و گل های سبز و صورتی سرتاسر اتاق نشیمن فضایی برای جشن بهار ایجاد می کند. در حالت قبل، قسمتی از مبل ها مقابل شومینه قرار گرفته بودند اما تقسیم آنها به مبل های دو نفره و قرار دادن آنها مقابل هم یک نمای تازه ایجاد کرده و گپ زدن نوروزی را ساده تر می کند. رنگ بخشیدن با طرح های مختلف در روی مبلها و بالای شومینه و دیوارها، طرح دل باز و نشاط آوری که برای اتاق لازم بود، فراهم می آورد.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

تزیین دکوراسیون اتاق پذیرایی

نمای ظاهری شومینه

برای روشن تر کردن اتاق نشیمن، برجستگی های شومینه سفید رنگ شده اند. این کار نه تنها فضا را بزرگ تر می کند، بلکه طرح های رنگی اعمال شده در زمینه سفید به خوبی متمایز شده و جلوه می کنند. توپ های اسفنجی صورتی و سبز رنگ تشکیل شده از گل های ریز سرتاسر آن ( از مغازه های لوازم تزئینی می توان خریداری نمود) با روبان از سقف آویزان می شوند که با رنگ سبز سیبی جلوی شومینه به خوبی هماهنگ بوده اثری هنری در این بخش از اتاق آفریده اند.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

تزیینات دیوار اتاق پذیرایی و نشیمن

پرده شکوفه های بهاری

داشتن شعله و گرمایش تنها کارکرد شومینه در اتاق نشیمن نیست. در طول ماه ها یی که شعله شومینه خاموش می شود، پرده یا صفحه ای در جلوی آن بگذارید که به صورت نمای جالب و تزئینی جلوه کند. شومینه خاموش با نقاشی رنگ روشن صفحه جلوی آن، می درخشد. ابتدا صفحه توری فلزی را با آستر رنگ فلز اسپری کنید، سپس با چند دست پوشش اسپری رنگی آن را کامل کنید. سبز سیبی می تواند نقش و نگار سبز و صورتی بالای شومینه را تکمیل کند. برای کامل کردن طرح، می توانید صفحه توری را با گل های آهن ربایی ( در مغازه های لوازم تزئینی می توان تهیه کرد) تزئین کنید.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن,دکوراسیونی

 

تزیینات ساده و زیبا اتاق پذیرایی

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

کفپوش و موکت رنگارنگ اتاق پذیرایی و نشیمن

 

کفپوش شطرنجی چند رنگ

کفپوش کوچک در مقابل مبلهای دو نفره و چهار پایه با رنگ خنثی به خوبی نمایان شده است. کفپوش شطرنجی به رنگهای صورتی ، سبز، قرمز و خاکستری مرتب شده در یک طرح مورب، طرح و رنگی هندسی به فضا می دهند. طرح مربعی، انتخابی جالب برای کفپوش ها هستند.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

تزیین میز اتاق پذیرایی با گلهای بهاری

رو میزی بهاری

اصلاً نیازی نیست که لوازم جدید بخرید تا نمای تازه ای به فضای تان بدهید. طرح های گل دار با پس زمینه روشن را دور چرم چهارپایه بپیچید. این طرح به اتاق رنگ بیشتری می دهد و چهارپایه را از حالت رسمی به نمایی صمیمانه تغییر می دهد. لبه های پارچه با نواری از لایه چسب ( که به وسیله اتوی داغ بر روی پارچه می چسبانند)، حاشیه دار و محکم شده و انتهای آن به زیر چرم چهارپایه وصل شده است.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

تزیین اتاق نشیمن با کوسن های زیبا

 

جلوه کوسن ها بر روی مبل

کوسن های تزئینی رنگی، بوی بهار را به اتاق هدیه می کنند. بالش های طرح دار را با کوسن های با رنگ یک دست جفت کنید. برای پارچه روی بالش از پارچه ای با همان طرحی که در چهارپایه استفاده کردید، استفاده کنید تا لوازم اتاق ست شود. برای این بالش، ملحفه مربع ساده ای بدوزید و با پنبه حلاجی شده داخل آن را پر کنید. از ضایعات طرح دار آن برای تزئین کوسن های خریداری شده می توانید استفاده کنید. در اینجا کمربندی از ضایعات این پارچه درست کرده و به دور کوسن صورتی پوشانیده شده است.

 

دکوراسیون بهاری,اتاق نشیمن

 

طراحی بخش میتینگ و گپ زدن دو نفره در اتاق نشیمن

 

کنج دلنشین 

گوشه بی استفاده اتاق را به یک محل گرم و راحت برای مطالعه یا گفتگو تبدیل کنید. میز کوچک و دو صندلی، سبک منظره ای گرم و پذیرا ایجاد می کنند. گل ها در بخش های مختلف این فضا استفاده شده اند. کوسن گل دار روی صندلی ، تابلو دیواری با طرح درشت گل و حتی گل های واقعی در روی میز همه نشانه های رسیدن بهار هستند. موکت تایلی روی زمین، منطقه مفروشی ایجاد می کند که این بخش از اتاق را با بخش اصلی اتاق نشیمن هماهنگ می سازد.

 

تغییرات دکوراسیون اتاق نشیمن برای فصل بهار

جمع آوری : دکوراسیون منزل

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟