مدل سینک ظرفشویی جدید

جدیدترین مدل سینک های ظرفشویی مدرن

در این بخش از سایت دکوراسیونی جدیدترین مدل سینک ظرفشویی جدید مدرن را مشاهده میکنید.

آشپزخانه فعال ترین و پر رفت و آمدترین بخش هر خانه ای است پس باید در زیبایی و امنیت هرچه بیشتر آن بکوشیم ، مدرن ترین و زیباترین مدلهای سینک ظرفشویی را در سایت دکوراسیونی مشاهده نمایید و زیبایی را به آشپزخانه خود ببرید.

در هنگام خرید سینک باید به موارد مختلفی توجه کنید که در زیر اشاره ای به برخی از آنها خواهیم داشت. در ادامه مدلهای سینک ظرفشویی بسیار زیبا و کلاسیک را مشاهده خواهید کرد.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک,دکوراسیونی

 

اولین نکته در انتخاب یک سینک ظرفشویی مناسب این است که  باید هم از نظر ظاهری زیبا باشد و هم دارای دوام بالا بوده و به آسانی خراب نشود.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

همواره در تمیزی و نظافت سینک ظرفشویی کوشا باشید زیرا ظرفها و میوه ها در سینک شسته میشوند و بهداشت آن بسیلار مهم و ضروری است.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

سینک های دوقلو مناسب افرادی است که معمولاً ظرف ها را با دست می شویند. می توانید در یک طرف ظرف های کثیف را بریزید و در طرف دیگر آنها را شسته و آبکشی نمایید.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

توجه داشته باشید که باید سینکی را انتخاب کنید که به راحتی با فضایی که در اختیار دارید هماهنگ شود. برخی از افراد تصور می کنند که باید بزرگترین سینک ممکن را برای آشپزخانه خود انتخاب کنند.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

ابتدا ببینید چه اندازه ای از همه بیشتر برای شما کاربردی است و می توانید با استفاده از آن به راحتی کار کنید.

 

سینک ظرفشویی,دکوراسیونی

 

در ابتدا باید دقت کنید سینک منتخب تان از لحاظ اندازه و ابعاد برای کابینت و آشپزخانه شما مناسب است یا نه! بنابراین قبل از هرکاری باید اندازه و ابعاد سه بعدی فضایی را که برای سینک ظرفشویی اختصاص یافته بدانید.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

انتخاب جنس سینک ظرفشویی بستگی به میزان شلوغی آشپزخانه و میزان استفاده شما دارد. ایمنی سینک های شیشه ای، چینی و سنگی بسیار کمتر از انواع فلزی سینک است و در صورت سقوط جسم سنگین امکان شکستن شان وجود دارد.

 

مدل سینک ظرفشویی روکار,دکوراسیونی

 

 اگر آشپزخانه شلوغ و پر رفت وآمدی دارید دور سینک های چینی و شیشه ای را خط بکشید.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

سعی کنید از سینکی استفاده نمایید که کاربردهای متنوعی داشته باشد و صرفا تک کاربردی نباشد مانند نمونه زیر که مشاهده مینمایید.

 

مدل سینک ظرفشویی روکار,دکوراسیونی

 

اگر بچه کوچکی دارید که دوروبر سینک می چرخد، بهتر است سینکی را انتخاب کنید که گوشه های منحنی داشته باشد. گوشه های تیز سینک های فلزی باعث بروز حادثه به خصوص برای خردسالان می شود.

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

مدل سینک ظرفشویی جدید

 

مدل سینک ظرشویی مدرن,دکوراسیونی

 

برای خواندن مطالب بیشتر درباره دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه اینجا کلیک کنید

سینک ظرفشویی

 

سینک ظرفشویی,مدل سینک

 

مدل سینک ظرفشویی جدید


جمع آوری : دکوراسیون آشپزخانه

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟