فنگ شویی گل ها

فنگ شویی گل ها و گیاهان

در بخش فنگ شویی در سایت دکوراسیونی فنگ شویی گل ها را میخوانید.

فنگ شویی گل ها,فنگ شویی,دکوراسیونی

 

چه گل‌ را از حیاط بچینید و چه از مغازه تهیه کنید، یا حتی اگر از تصویر زیبای آن‌ استفاده کنید، انرژی مثبت را به خانه‌ آورده اید.

در فنگ شویی کلاسیک گل ها نماد شکوه و زیبایی‌ هستند.

در تمام فرهنگ‌ها گل‌ها (مثل انواع نیلوفر آبی)  زبان، تفاسیر و معانی شبیه به هم دارند. استفاده از نماد گل در فنگ شویی نیز بر پایه همان احساساتی است که گل‌ها در مردم سراسر جهان به وجود می‌آورند: زیبایی، شکوه، ظرافت و شهوت.

بدون شک گل های تازه و زنده بهترین انتخاب برای خانه شما هستند، زیرا همراه با خود انرژی شفابخش قدرتمندی را به خانه‌تان می‌آورند. اما تصاویر گل‌ها و همچنین گل‌های ابریشمین با کیفیت نیز در فنگ شویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

افزون بر انرژی زیبایی و شکوه، گل‌ها همچنین با خود انرژی شکوفایی، موفقیت و برکات متعدد را به ارمغان می‌آورند و جریان «چی» را بهبود می‌بخشند.

در علم فنگ شویی توجه روی رنگ گل‌ها، تعدادشان و همچنین نماد برخی از گل‌های خاص متمرکز می‌شود. در این جا نماد برخی از گل‌های خاص را شرح می دهیم که در فنگ‌شویی به وفور به کار گرفته می‌شوند:

گل صدتومانی

یکی از شهوانی‌ترین گل‌ها با عطری خاص گل صدتومانی است. گل صد تومانی برای مدت طولانی در فنگ شویی رای درمان مشکلات مربوط به عشق و صمیمت به کار گرفته شده است. به این منظور به‌ویژه از یک جفت از این گل به رنگ صورتی استفاده می‌شود. گل صد تومانی به طور معمول استعاره‌ای از زیبایی زن است. برخی از متخصصین فنگ‌شویی قرار دادن تصویر شکوفه گل صدتومانی در اتاق خواب زوج‌های مسن را توصیه نمی‌کنند.

نیلوفر آبی

نیلوفر آبی نماد کمال نهایی است. خلوص و پاکی این گل با گل و لای آبی که از آن نشأت گرفته است، آلوده نمی‌شود. در طب چینی، هر قسمت از این گیاه، از ریشه گرفته تا گلبرگ‌ها، دارای خواص دارویی‌اند. بنابراین فنگ‌شویی، این گل را به عنوان درمانی برای سلامت و هماهنگی خانه به کار گرفته است.

شکوفه‌های گیلاس

شکوفه‌های گیلاس و همچنین شکوفه‌های سیب، زغال اخته، هلو و سایر درختان مشابه همواره برای به ارمغان آوردن انرژی برای آغاز کارها، و ایجاد احساس تازگی و معصومیت مورد استفاده قرار گرفته‌اند. اغلب تصویر شکوفه‌های گیلاس برای درمان مشکلات مربوط به عشق و ازدواج مورد استفاده قرار گرفته است، اما همچنین می‌تواند جهت درمان فنگ‌شویی برای مشکلات سلامتی نیز استفاده شود.

ارکیده

این گل زیبا نماد کلاسیک فنگ‌شویی از باروری است. ارکیده انرژی لازم برای هماهنگی و تقارن طبیعی را به خانه می‌آورد و به تکامل در هر زمینه از زندگی کمک می‌کند. فراوانی، کمال، رشد معنوی، زیبایی و خلوص، ویژگی‌هایی هستند که در سراسر دنیا به این گل نسبت داده شده‌اند و به همین دلیل جای تعجب ندارد که این گل در غرب نیز بسیار محبوب است.

نرگس

در فرهنگ چینی، انرژی ساختار یافته‌ای که گل نرگس (و انواع نیلوفر آبی) به همراه دارد موجب شکوفایی کار، استعداد و توانایی‌های فرد می‌شود. در فنگ‌شویی از این گل برای درمان مشکلات کاری افراد استفاده می‌شود و اعتقاد بر این است که این گل می‌تواند موجب شود فرد برای کار سختی که انجام داده است، پاداش مناسب دریافت کند. به این منظور (درمان مشکلات مربوط به کار) بیشتر از نرگس سفید استفاده می‌شود تا نرگس زرد رنگ.

گل داوودی

در فنگ شویی گل داوودی نماد آرامش و تعادل است. همچنین این گل انرژی قوی «یانگ» ایجاد می‌کند و به همین دلیل می‌تواند شانس را به سوی شما و خانه‌تان جذب کند.

فنگ شویی گل ها

جمع آوری : دکوراسیون داخلی

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟