لوستر سقفی اتاق نشیمن و غذاخوری

مدل لوستر سقفی سوزنی اتاق پذیرایی و غذاخوری

در این بخش از نورپردازی در سایت دکوراسیونی لوستر سقفی اتاق نشیمن و غذاخوری را میبینید از دیدن این مدل ها و تاثیر آن در زیبایی منزل لذت ببرید.

بدون اغراق می گوییم مبلمان و فرش و دیگر محصولات دکوراسیون داخلی یک طرف، لوستر سقفی هم یک طرف. این عناصر تزیینی که به سقف خانه سنجاق میشوند تامین کننده قسمتی از نور دکوراسیون داخلی هستند و به سادگی خود را به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل می کنند. لوسترها هم طرح و مدل های متنوعی دارند از کلاسیک و مدرن گرفته تا مدل های ظریف و ساده که با دکوراسیون های مینیمالیستی ست می شوند.

مدل لوستری که می خواهیم به شما معرفی کنیم را شاید در بعضی از خانه ها یا فروشگاه های فروش تزیینات داخلی دیده باشید. این مدل لوسترهای سفقی را بعضی از افراد با نام لوستر سوزنی می شناسند ولی نام اصلی این مدل لوسترها “اسپوتنیک” است. حالا چرا اسپوتنیک ؟

 

لوستر سقفی,لوستر

 

ماهواره اسپوتنیک

اسپوتنیک نام اولین ماهواره ای است که در سال 1957 به فضا فرستاده شد. این ماهواره یک هسته مرکزی دایره ای شکل داشت و شاخک هایی سوزنی شکلی نیز به هسته مرکزی آن نصب شده بود. طرح و مدل این لوسترها هم دقیقا برگرفته از شکل هندسی این ماهواره است.

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی اسپوتنیک

لوسترهای اسپوتنیک به دلیل طراحی شاخه ای شکلی که دارند به خوبی نور را در زاویه های مختلف پخش میکنند و بدلیل اینکه حباب و قاب لامپ ندارند، نور با تمام قدرت بصورت مستقیم در چند جهت در فضا پخش می شود. این یک مزیت خیلی بزرگ به حساب می آید که مخصوصا در سالن های بزرگ که به شدت و قدرت نور بالایی نیاز هست بهتر خود را نشان میدهد.

 

لوستر سقفی,لوستر,دکوراسیونی

 


لوستر سقفی فانتزی و چند شاخه برای دکوراسیون کلاسیک

از نوع نورپردازی این لوسترها که بگذریم تنها گزینه قابل بحث که باقی می ماند بدنه و شاخک های فلزی این لوسترها است. بدنه برنجی که برای این چراغ ها استفاده شده است با رنگ های طلایی و سیلور آبکاری می شوند و در بعضی موارد نیز به جای کارگاه آبکاری به کارگاه رنگرزی می روند و رنگ های سیاه یا سفید روی آنها پاشیده می شود.

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی با نورپردازی چند جهته

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی فانتزی با بدنه طلایی رنگ

اسپوتنیک ها، لوسترهای ساده و بی ریا هستند که به خوبی خود را با هر مدل دکوراسیون و چیدمانی وفق می دهند. البته تا یادمان نرفته در آخر ذکر کنیم که از هر چه بگذریم سخن دوست خوش تر است، این مدل لوسترها دوست جیب شما هستند و در مقایسه با لوسترهای کریستالی و فانتزی، قیمت پایین تر و اقتصادی تری دارند.

اگر تلفظ واژه اسپوتنیک خیلی سخت و بی معنا به نظر می آید می توانید از همان واژه من درآوری لوستر سوزنی استفاده کنید، پارسی را پاس بداریم.

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر ظریف و چند شاخه مناسب اتاق غذاخوری

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی ساده مناسب دکوراسیون مینیمالیستی

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی اسپوت نیک

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر ظریف چند شاخه برای نصب روی میز غذاخوری

 

لوستر سقفی,لوستر,دکوراسیونی

 

نورپردازی شیک و ساده اتاق غذاخوری

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی با طراحی مینیمالیستی

 

لوستر سقفی,لوستر

 

لوستر سقفی ساده با لامپ شمعی

 

لوستر سقفی,لوستر

 

نورپردازی ساده و زیبا با لوستر سقفی

 

لوستر سقفی,لوستر

 

نورپردازی ساده و زیبا با لوستر سقفی چند شاخه

 

لوستر سقفی,لوستر

 

مدل های جدید لوستر سقفی برای اتاق غذاخوری

 

لوستر سقفی,لوستر

 

مدل های جدید لوستر سقفی برای اتاق ناهارخوری

 

لوستر سقفی,لوستر,دکوراسیونی

 

لوستر سقفی شیک و ساده

لوستر سقفی اتاق نشیمن و غذاخوری

جمع آوری : دکوراسیون منزل

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟