چیدمان مبلمان اداری

شیکترین چیدمان مبلمان اداری با چند روش ساده

 

در این بخش از مبلمان سایت دکوراسیونی برای شما چیدمان مبلمان اداری را قرار داده ایم ، امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.

نکاتی مفید در مورد چیدمان مبلمان اداری

- در مورد چگونگی قرارگیری میز منشی و پرسنل یک فضای اداری باید به این نکته توجه نمود که همیشه ارباب رجوع به پشت میز دسترسی نداشته باشد و همچنین برای در معرض قرار نگرفتن مانیتور و یا اطلاعات خصوصی آنها این امر حائز اهمیت می باشد.

- از پارتیشن اداری به صورت بسیار زیبا می توانید استفاده نمائید

- محل قرار گیری میز منشی باید جایی باشد که از نظر دسترسی به درب ورودی اتاق مدیریت و دیگر فضاها مسلط باشد.

- چیدمان مبلمان انتظار باید به گونه ای باشد که مراجعه کننده به قسمت های خصوصی فضا مشرف نباشد

- تعبیه توالت خصوصی و حتی الامکان درب ورودی مجزا برای مدیریت پیشنهاد می گردد.

- در انتخاب مبلمان اداری برای فضاهای اداری به این نکته باید توجه کرد که به خاطر رسمی بودن فضا راحتی مبلمان اهمیت زیادی ندارد و ایجاد حس رسمی و اداری بودن تنها توسط مبلمان های خاص اداری امکان پذیر است.

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

پارتیشن

پارتیشن برگرفته از واژه ی پارت به معنای جداسازی و یا تقسیم بندی در ،گروه و یا فضا می باشد که امروزه کلمه ی پارتیشن را برای جداسازی و تفکیک فضاها استفاده می کنند.پارتیشن ها ترکیبی از MDF ، آلومینیوم و شیشه می باشد که با طرح و شیوه های مختلف ساخته شده و از نوع تک و دوجداره ی آن برای سازمان ها و ارگان ها و دفاتر اداری استفاده می شود.
نوع دیگر پارتیشن ها که ترکیبی از MDF و شیشه بصورت سندبلاست و یا شیشه های طرح دار برای جلوه ی بیشتر به این وضعیت می باشد نیز استفاده می گردد که این نوع پارتیشن فقط با سبک دوجداره ساخته می شود و امکان نصب پرده کرکره به آن نیز وجود دارد.
از قابلیت های این دیوارها می توان به نصب و پیاده سازی و حمل و نقل آن اشاره کرد که در کوتاه ترین زمان ممکن قابل اجرا می باشد. آلومینیوم استفاده شده در پارتیشن ها ، به دلیل داشتن رنگ آنودایز با کیفیت رنگی بالا هارمونی لازم را با محیط افراد دارا می باشد.
امروزه جنس، رنگ و طرح‌های جدید مبلمان اداری آن قدر متنوع شده‌که خریدار در نگاه اول سردرگم می‌شود.

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

اما:
مبلمان اداری باید راحت باشد.
صندلی‌های اداری نقش مهمی در حفظ سلامت و راحتی کارمندانی دارند که ساعت‌ها وقت صرف نشستن پشت کامپیوتر می‌کنند و هنگام انتخاب، توجه خاص خود را می‌طلبند.
 - صندلی باید استاندارد بوده و با توجه به فیزیک و قد افراد انتخاب شود.
 - برای حمایت از پشت، ارتفاع و عمق آن مورد توجه قرار بگیرد.
 - ارتفاع آن قابل تنظیم باشد.

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

 - یک صندلی خوب اداری باید تکیه‌گاهی مطمئن و راحت برای بدن ایجاد کند.
 - مناسب نوع وظایف باشد.
 - پشتی صندلی باید راحت باشد ، گودی کمر و گردن را بپوشاند.از ناحیه کمر، سر و شانه‌ها محافظت ‌کند و تکیه‌گاه ستون فقرات باشد تا وزن و فشار روی قسمت‌های مختلف بدن تقسیم شده، به یک نقطه آسیب نرسد.
 با نشستن روی صندلی غیر استاندارد، چاره‌ای جز بیش از حد خم شدن و جلو نشستن که باعث درد و ناراحتی در قسمت‌های کمر و گردن و در درازمدت دیسک کمر می‌شود، نیست.
 خستگی، درد و گرفتگی عضلات گردن، درد مفاصل زانو و آرنج، خستگی شانه‌ها، گودی کمر، درد ستون فقرات، کمردرد و از بین رفتن تناسب اندام یا به دلیل بد نشستن روی صندلی یا نشانه غیراستاندارد بودن آن است که باید هرچه زودتر فکری به حال آن شود.
 مبلمان اداری باید بادوم و کیفیت باشد.


مبلمان اداری از جمله وسایلیست که چون بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، انتخاب نوع ارزان یا بی‌کیفیت آن مقرون به صرفه نیست و چیزی نمی‌گذرد که باید دوباره خریداری ‌شود.
توجه به کیفیت چرخ‌ها، قابلیت شستشو در مورد روکش صندلی و این که جنس روکش چیزی باشد که در تابستان عرق نکند از مواردیست که هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

انتخاب رنگ و طرح مناسب، توجه و احترام به خواسته کارمندان و در نظر گرفتن نقطه نظرات آن‌ها انگیزه بیش‌تری در افراد ایجاد می‌کند.

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

این حس که برای حضور کارمندان احترام قائل شده‌ایم و این که ارزش آن را دارند تا در محیطی خوب و ایده‌آل کار ‌کنند، انگیزه و تاثیر متقابل ایجاد کرده، حس خلاقیت افراد را بالا می‌برد.
امروزه اینقدر دقیق انتخاب کردن با تنوع موجود در بازار کار سختی نیست.

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

مبلمان اداری

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری , دکوراسیونی

 

چیدمان مبلمان اداری

 

مبلمان اداری , چیدمان مبلمان اداری

 

 

جمع آوری : مبلمان

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟