تغییر دکوراسیون اتاق کودک به روشی ساده

طراحی اتاق کودک را تغییر دهید

در این بخش از اتاق کودک در دکوراسیونی تغییر دکوراسیون اتاق کودک به روشی ساده را مشاهده میکنید.

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

 استفان سینت انج، طراح خانه و باغ با اضافه کردن رنگهای براق و بالاسری های تخت، طرح هایی برای اتاق خواب کودک ارائه کرده است.

 قبل از طراحی اتاق خواب : بسیار ساده و بی نور

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک,دکوراسیونی

 

 صاحب خانه دو پسر دبستانی دارد که سریع رشد کرده اند و این اتاق برای دو نفر آنها کوچک است. این اتاق همه چیز دارد اما نیاز به یک سری تغییرات داشت تا به اتاقی خصوصی و مناسب سن بچه ها تبدیل شود. اولین مشکل آن دیوارهای آبی روشن و بی نشاط بودن آن بود. دو تختخواب داخل اتاق مناسب خواب نبودند. میز پسرها به دراوری که برای لباسهای آنها بزرگ بود، تبدیل شده بود؛ که مناسب آنها نبود.

 
پس از طراحی : شیک و امروزی

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

سینت انج ابتدا سروقت دیوارها رفت. یک رنگ خاکی ثابت انتخاب کرد که مناسب سن پسرها باشد. او از رنگ آبی که مورد علاقه ی آنها بود در بالای سر تخت ها و طرح راه راه برای روتختی استفاده کرد. برای تکمیل رنگ آبی، نارنجی را نیز اضافه کرد؛ مثلاً در قاب پنجره ها و بالش ها. همجنین رنگ های دیگری را نیز به کار برد.

 ساخت بالا سری تخت خواب ها

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک,دکوراسیونی

 

 سینت انج برای اینکه یک مرکزیتی به اتاق خواب بدهد و جلوه ی اتاق را مناسب با سن بچه ها نشان دهد با ساخت درهایی از چوب کاج، بالاسری هایی را برای تخت ها درست کرد. برای دست پیدا کردن به این نما،‌ 15 اینچ ( 10/38 سانتی متر) از بالای هر در را برید. سپس درها را به رنگ آبی درآورد و آنها را گذاشت تا خشک شوند. سپس روی دیوار نصبشان کرد.

 
لوازم مورد نیاز :

– قلاب های نگه دارنده

– دری ( به عرض 36 اینچ معادل 44/91 سانتیمتر) از چوب کاج

– بست گوشه 2/1 1 × 4/ 3 اینچ معادل 81/3 × 636/8 سانتیمتر

– قالب 3 فوتی معادل 41/91 سانتیمتر

– رنگ

– میخ

نکته اصلاحی : برای ایجاد نمای قدیمی، بتونه را کنار بگذارید.

مرحله 1 : نصب قلاب ها

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

 با استفاده از دریل، دو رول پلاک روی دیوار نصب کنید. سپس دو قلاب نگه دارنده را روی آن پیچ کنید.

مرحله 2 : اضافه کردن در

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

 در را داخل قلاب ها قرار دهید، اضافه آن را ببرید. بهتر است قلاب ها هم اندازه ی لبه های در نباشند.

 مرحله 3: محکم کردن

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

 از محکم شدن بالاسری تخت اطمینان حاصل کنید و با پیچ کردن بست های گوشه ای به قسمت میانی بالای در آن را به دیوار بچسبانید.

 
مرحله 4 : پنهان کردن سخت افزار

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

 با نصب یک قالب تزئینی در قسمت بالا، قلاب نه چندان زیبا را مخفی کنید. قالب را همرنگ دیوار درآورید و بگذارید رنگ آن خشک شود. وقتی خشک شد آن را با استفاده از میخ به قسمت بالای در بچسبانید. قالب را یک اینچ ( 54/2 سانتیمتر ) بالاتر از لبه ی در نصب کنید. سوراخها را با چوب پرکن، شن و رنگ پر کنید.

 
ایجاد تغییر در کشوی لباسها

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

 استینت انج با استفاده از رنگ تخته سیاه دستی به سر و روی این دراور قدیمی کشید که جان می دهد برای خط خطی کردن و نوشتن یادداشت روی آن. همچنین با رنگ، یک قاب آینه کشید و روی دیوار در قسمت بالای دراور قرار داد؛ که طوری به نظر می رسید که فکر می کنید یک تکه هستند. ارتفاع آینه را تا سقف کشید تا اتاق بزرگتر جلوه کند.
نکته طراح : اگر می خواهید تکه اوراق مجوز، بلیط یا دیگر کاغذهای دورریز را بچسبانید، یک رنگ آهنربایی زیر رنگ دراور بزنید. روی رنگ آهنربایی را دو دست رنگ دیگر بزنید.

رنگ تخته سیاه

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک,دکوراسیونی

 

 بگذارید رنگ تخته سیاه 3 روز تمام بماند تا خشک شود. سپس گچ را روی سطح رنگ شده ای که کار آن به اتمام رسیده بکشید و آن را پاک کنید. از این به بعد می توانید هر شکلی که دوست دارید را روی آن بکشید.

ملاقات با استفان سینت انج

 

تغییر دکوراسیون اتاق کودک,اتاق کودک

 

پی بردن صاحب خانه به هوش استفان سینت انج، او را در سالهای اخیر مورد توجه تلویزیون و مجلات قرار داده است. این موضوع با طراحی صمیمانه، قابل دسترسی و خلاقانه همراه بوده و طرح او را قابل دسترس برای همه قرار داده است. مهم نیست که آنها چه کسی باشند؛ اهل کجا هستند یا بودجه ی آنها چقدر است. سینت انج به عنوان یک همسر، پدر و صاحب خانه نیازهای زندگی خانوادگی را می داند. او می گوید : " من همان چیزهایی را روی یخچالم دارم که هر کسی دارد. همیشه یک کاری دارم که برای خانه انجام دهم و سعی می کنم بهترین چیزها را به خانه بیاورم. " او در زمینه ی کار فیلم و طرح خود برای کمک به صاحب خانه ها، خانه ای را خلق کرد که مطابق با شخصیت آنها باشد و درعین حال فضای مناسبی برای زندگیشان فراهم کند. یک طراحی خوب در خانه می تواند زندگی انسان را تغییر دهد.

تغییر دکوراسیون اتاق کودک به روشی ساده

جمع آوری : دکوراسیون داخلی

مطالب مشابه
مطالب مشابه
گالری عکس
نظر شما چی هست؟